درب ضد سرقت

صفحه اصلی / درباره ما
About Us
درب ضد سرقت سوداد

سوداد بزرگترین تولید کننده درب ضد سرقت در خاورمیانه

در راستاي پوشش به نياز هموطنان، شرکت سوداد ( درب ضد سرقت بوان ) در سال 1387 اقدام به توليد و عرضه درب ضد سرقت در ايران نمود. طولي نکشيد که اين شرکت با سعي و تلاش شبانه روزي مهندسين و پرسنل متخصص و مجرب خود توانست در ضمن ارتقا کمي و کيفي به بزرگترين توليد کننده درب ضد سرقت در ايران تبديل گردد. در حال حاضر شرکت سوداد (بوان سابق ) با داشتن بيش از 2000 عامل فروش در سطح کشور بخش عمده اي از نياز کشور را در زمينه درب ضد سرقت تامين مي نمايد.

لازم به ذکر است که شرکت سوداد ( درب ضد سرقت بوان ) محصولات خود را به کشور هاي عربستان، عراق، افغانستان، ارمنستان، تاجيکستان و آذربايجان صادر مي نمايد که اين مسئله باعث گرديده که شرکت سوداد ( بوان سابق ) با استفاده ازبالاترين تکنولوژي روز دنيا با توليد بيش از 30000 درب ضد سرقت در ماه به بزرگترين شرکت توليد درب ضد سرقت در خاورميانه تبديل گردد.

برای اطلاع از قیمت درب ضد سرقت از طریق ایمیل info@soodad.com می توانید با کارشناسان سوداد در ارتباط باشید.

سوداد تولید کننده درب ضد سرقت است و از طریق عاملان فروش در سطح کشور و خاورمیانه فعالیت می کند.

درب ضد سرقت سوداد ، درب ضد سرقت بوان

توجه: درب ضد سرقت سوداد نام تجاری جدید درب ضد سرقت بوان است .

چرا باید از درب ضد سرقت استفاده کنید؟

از خود، خانواده و تعلقات خود حمایت می کنید
از مدارک شغلی و تجهیزات حرفه ایی خود حمایت می کنید
از دزدی و سرقت جلوگیری می کنید
از سپرده و سرمایه ی شما حمایت می کند و جنبه ی پس انداز آن را دارد
ارزش اموال و املاک شما را حداکثر می کند
آرامش شما را افزایش می دهد. 

حداکثر حمایت 

از آنجایی که امنیت شما بیشترین موضوع مورد اهمیت ما است ، تمام درهای ما دارای سه لایه ی موثر حمایتی هستند

یک در استیل قوی
در از فشار و نیروی درونی جلوگیری می کند و اثرات خارجی را متحمل می شود. تمام دربهای ضد سرقت از ورقه های استیل و قالب های استیل داخلی گالوانیزه محکم ساخته شده اند. چوب زیبا و رنگ امیزی کامل استیل را می پوشاند.

فریم متصل
فریم ما نیز برای حمایت طراحی شده است. این فریم موجب حذف هرگونه ضعف ساختاری می شود و از پوسته یا جدا شدن درب جلوگیری می کند. یک درب به اندازه ی فریم قوی است. بنابراین، از فریم های جوش خورده ی استیل برای درب با استفاده از پیچ های استیل این تناسب را برقرار می کنیم.

یک سیستم قفل ایمن
سیستم قفل  از کنده شدن، سوراخ کردن و اعمال نیرو به قفل جلوگیری می کند. ما سیستم قفل چهارراهه پیشرفته را با یک سیلندر جذاب حتی برای ایمنی های بیشتر تلفیق کرده ایم