درب ضد سرقت

صفحه اصلی / مشخصات فنی / درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت سوداد  با سعي و تلاش شبانه روزي مهندسين و پرسنل متخصص و مجرب خود توانست در ضمن ارتقا کمي و کيفي به بزرگترين توليد کننده درب ضد سرقت در ايران تبديل گردد. در حال حاضر شرکت سوداد (بوان سابق ) با داشتن بيش از 2000 عامل فروش در سطح کشور بخش عمده اي از نياز کشور را در زمينه درب ضد سرقت تامين مي نمايد. لازم به ذکر است که شرکت سوداد ( بوان سابق ) محصولات خود را به کشور هاي عربستان، عراق، افغانستان، ارمنستان، تاجيکستان و آذربايجان صادر مي نمايد.

6d2a15842d676f02bf111bb55fb27f29

برای رفاه شما مشتریان گرامی و برای اینکه سرعت تصمیم گیری شما را بالا ببریم در ذیل توضیحات کاملی از مشخصات فنی درب ضد سرقت داده شده است:

درب ضد سرقت نسبت به درب های عادی از مقاومت بیشتری برخوردار است و از لحاظ دوام و استحکام بسیار بالاتر است .در درب ضد سرقت معمولا داخل لنگه در، یک ورق فلزی بسیار مقاوم دارد که عملا احتمال هر گونه نفوذ با هر نوع وسیله ای را غیرممکن می کند و در صورت ممکن کردن با نهایت تاخیر روبه رو می کند. قفل ها و یراق آلاتی که در این درب ها به کار می روند با درب های معمولی بسیار متفاوت اند و از نوع گاوصندوقی هستند، به این معنی که از دو یا سه قفل برای متصل کردن لنگه درب به چهارچوب استفاده می کنند. در قسمت داخلی تر عایق های صوتی به هر دو طرف درب اضافه شده اند و در انتها هم از سنگ پشم نسوز هم برای ضد حریق کردن قسمت بیرونی درب استفاده شده است. رویه این درب ها هم معمولا MDF طرح دار، ساده و برجسته است که ضخامت های ۸ تا ۱۴ میلیمتری دارند و این روکش هایMDF به صورت رنگ یا روکشPVC قابل نصب هستند.

مزایای درب ضد سرقت :

  • درب ضد سرقت دارای اجزایی از قبیل زنگ، چشمی، شب بند جهت قفل اصلی ، زه درزگیر برای جلوگیری از ورود گرد و خاک، گرما و سرما ، لولای پنهان و چهارچوب متفاوت و مستحکم نسبت به درب معمولی است.
  • درب ضد سرقت از نظر رطوبتی و حرارتی کاملا عایق است.
  • نصب این درب ها  آسان بوده و بدون آسیب رسیدن به درب ضد سرقت انجام می شود.
  • درب ضد سرقت امنیت منزل، محل کار و فروشگاه ها را افزایش می دهد.
  • از لحاظ اقتصادی استفاده از درب ضد سرقت مقرون به صرفه است .
  • درب های ضد سرقت سوداد از استاندارد های بین المللی برخودار است .
  • بهترین قفل ضد سرقت و یرآق آلات در درب های ضد سرقت سوداد استفاده شده است .
  • درب ضد سرقت باید به تناسب محل مورد استفاده با ويژگيهاي متفاوت انتخاب گردد.

عایق صدا ، عایق حرارت در برابر آتش تا 5 ساعت و تا دمای ۸۰۰ درجه سانتی گراد ، مقاومت در برابر برش و فشار، عایق سرما، گرما و رطوبت و مقاومت حداکثری نسبت به رنگ پلی استر از جمله مهم ترین مزیت های درب ضد سرقت هستند . این درب ها در برابر وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی همچون زلزله و آتش سوزی نیز مستحکم هستند و علاوه بر اینکه منزل شما را از ورود سارقان محافظت می کنند، به خاطر وجود پشم سنگ نسوز ضد حریق هم هستند. علاوه بر این، با تزریق مواد ویژه ای در لایه میانی درب ضد سرقت شبکه ای مستحکم با مقاومتی فولادی ایجاد می شود که آن ها را ضد برش، ضد مته، ضد اسید و ضد رطوبت می کند.

 ميتوان از دربهاي ساده فلزي که از دولايه ورق سخت به ضخامت يک ميليمتر در دو طرف درب و يک لايه عايق صدا و دما بعنوان لايه مياني ساخته شده در آپارتمانهايي که امکان ايجاد سروصدا توسط سارقين بمنظور تخريب درب امکان پذير نمي باشد استفاده نمود ليکن در مواردي که سارقين امکان و فرصت ايجاد سر و صدا به منظور تخريب درب را داشته باشند، همچون اماکني دور از حضور جمع ازجمله ويلاها کارخانجات, انبارها، ... ميبايست از دربهاي ضد سرقت با ويژگيهاي خاص استفاده نمود تا امکان نفوذ سارقين پس از برش و تخريب لايه هاي سطحي درب به داخل ساختمان را غيرممکن سازند. در اين گونه موارد نه تنها ضخامت لايه هاي فولادي در دو طرف درب به دو ميليمتر و جمعا چهار ميليمتر افزايش مي يابند بلکه لايه مياني نيز از طريق ايجاد شبکه مستحکم فولادي به همراه تزريق مواد ويژه ضد برش, ضد مته، ضد اسيد و ضد تخريب در ميان آن تقويت گرديده و از استانداردهاي ويژه کيفيت اينگونه دربها برخوردار مي گردد.

نکته پایانی: شما اگر از بهترین و مرغوب ترین درب ضد سرقت هم استفاده کنید زمانی می توانید از نفوذ سارقین به طور قطع اطمینان داشته باشید که قفل و یراق آلات نصب شده روی درب هم از بهترین نوع باشد و از نوع قفل ضد سرقت باشد. 

با مشاهده درب های ضد سرقت سوداد در قسمت محصولات می توانید بهترین تصمیم را بگیرید .