درب ضد سرقت

صفحه اصلی / مقالات / نسل جدید درب های ضد سرقت سوداد
درب ضد سرقت

امروزه با گسترش زندگی شهری و بالا رفتن تقاضا برای حصول امنیت توسط افراد جامعه، تقاضا برای بهره بردن از درب ضد سرقت در شهر و روستا و علی‌الخصوص در حومه شهرها بالا رفته است.

برای پاسخ‌گویی به این نیاز مردم ، شرکت سوداد در سایه کیفیت و امنیت بیشتر و باهدف نهایی بالا بردن امنیت خاطر در زندگی اقشار مختلف مردم ، اقدام به تولید نسل جدید درب های ضد سرقت فلزی با تکنولوژی آنتی تفت (Anti theft) کرده است . در این تکنولوژی علاوه بر بالا بردن استحکام کیفی درب و چهارچوب ، لولاها ، محورهای عمودی و افقی و یراق‌آلات ، قفل‌های باکیفیت تمام مس به کار رفته است و سوداد از این طریق اقدام به پیاده‌سازی سیستم درگیری درب با چهارچوب که آن را ضد هرگونه ضربه و حمله توسط انواع دیلم قرار داده ، نموده است .

این‌گونه درب‌ها نسبت به نسل قبلی از ثبات و اتکاپذیری و قابلیت اطمینان بالاتری برخوردار است.
در این نسل جهت زیباسازی و دکوراتیو نمودن هرچه بیشتر درب‌ها ، رنگ الکترواستاتیک باکیفیت بسیار بالاتری از نسل‌های قبلی ارائه می‌شود، به‌گونه‌ای که علاوه بر استفاده از جنس رنگ‌های ماندگار اروپایی (آلمانی)، در بحث زیباسازی به انواع پتینه متناسب با طرح و شکل درب مجهز گردیده و ارتفاع و عمق و پهنای نقش‌ها به‌گونه‌ای بسیار زیبا و شکیل متناسب باسلیقه ایرانی ، برجسته و هویدا گردیده است تا آنجا که در هیچ درب ضد سرقت فلزی مشابه ، نظیر آن دیده نشده است.

چشمی و زنگ با طرح و کیفیت جدید در درب‌ها متناسب با طرح درب قرارگرفته است.
سوداد همچنین بزرگ‌ترین تولیدکننده و تأمین‌کننده درب ضد سرقت در خاورمیانه با بیش از 2000 عامل فروش در حال فعالیت است.
تولید درب ضد سرقت ایرانی از افتخارت سوداد محسوب می‌شود .

انواع درب‌های ضد سرقت فلزی در مدل‌های سه قاب ، چهار قاب ، پنج قاب ، حصیری ، پازلی ، زنجیری و یک و نیم لنگه... و انواع درب‌های ضد سرقت واقعی باروکش چوبی در مدل‌های لوکس و فوق لوکس از محصولات درب ضد سرقت سوداد است.

شایان‌ذکر است به دربی ضد سرقت گویند که علاوه بر استحکام درب و چهارچوب و لولاها و یراق‌آلات مربوطه ، مجهز به محورهای عمودی و افقی بوده و کلاف آن فلزی و غیرقابل نفوذ باشد.(خلاف آنچه در بازار درب‌هایی باضخامت کم و بدون بهره‌گیری از محورهای داخلی عمودی و افقی و فاقد کلاف فلزی مستحکم بدون لولاهای اتکاپذیر  تولید می شود که صرفاً با نصب دو قفل به اصطلاح کاله و آن را درب ضد سرقت نام گذاری می نمایند .)

gplus Twitter

  • درج شده در تاریخ : 2843 روز پیش